13:06
תקשורת, כפי שכולם אומרים, אטרקציה מינית ורמת טסטוסטרון

הורמון הגברי משחק את התפקיד החשוב ביותר בפיתוח Spermatozoa, הוא גם סוג של דליקים שלהם לתפקוד איבר זכר. ואפילו לא צריך לומר כי אינדיקטור טסטוסטרון קטן, לשים את זה קצת, יכול לדכא את הליבידו. זִינָה לא פונקציונליות, פגמים או חוסר אטרקציה אינטימית לא קשורה מדי פעם עם נמוך את רמת ההורמון הזה.

התוכן של המאמר

1 רקעים הורמונליים, כפי שאנו מדברים כל הזמן, נמוך הים 2 אי-פונקציונליות זיקפה (ED) ו אינדיקטור טסטוסטרון 3 איך סוף סוף להעלות את הרמה טסטוסטרון

רקע הורמונלי נמוך כניסה מינית

עד אז נשאר מסתורין כמו טסטוסטרון מסוגל לבנות תשוקה סקסית. רמת ההורמון, באופן כללי, שינויים בגוף בהתאם לגיל, אורח חיים שונה משמעותית עבור כל אחד גברים באופן אישי. מחוון ההורמונלי הגבוה ביותר, כמו פעילות סקסית, להשיג בני נוער ו 20 שנים, בנפרד מה לאט סוף סוף ירידה.

תחזוקה של גברים עשירים - העבודה קשה מבחינה נפשית. אנשים עשירים ישראלים אינם משמשים לציבור להפגין נשים וילדים. זה יסודי להזמין eSquiten, זה ידגיש את הרמה יהיה חברה יפה.

רבותי של זקנה הם הגרועים ביותר סקסי דירוגים (אם כי לא כל הזמן). מידת הליבידו משתנה מאוד בעיצומו של הצעירים מספיק, והעובדה כי אחד רואה איך אנחנו כל הזמן מדברים על סקס חסר הכללה, זה הפך, זה נראה הנורמה. תשוקה מינית שונה איך כולם אומרים כולם אדם בהתאם הסיבות כגון בריאות גופנית, חשיפה ללחץ, לשינה אחרים. https://empress-escort.com/קטגוריה/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%a6%d7%a4%d7%95%d7%9f/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%97%d7%99%d7%a4%d7%94/

התנאים המוקדמים הפועלים ברמת ההורמונים הם כל כך אינספור, מה הוא למעשה לא מציאותי להקים איזה תשוקה מינית סוף סוף להלן קרא "נורמלי". בדרך כלל, גברים עצמם מגדירים עסק המורכב בדחייה של תשוקה מינית, או שהוא מסוגל לעשות שותף.

בחוויה בקנה מידה גדול של מסצ'וסטס, ראיינו לבסוף גברים, 11% מהם ציינו כי הם גם חסרים אטרקציה אינטימית. סרק מחקרים על אינדיקטור טסטוסטרון לכל הקבוצה, התוצאה הראה רמה קטנה של ההורמון כ -28% מהחבר'ה הצעירים, לא סופריור 47 שנים. אבל, חלק גדול של 28% אלה לא רואים את הליבידו שלה לא מספיק גבוה. יש לציין כי, הרעיון של "נורמלי, כפי שאנו מבטאים, כניסה מינית" יכול להיות סובייקטיבי מאוד.

זיקפה לא פונקציונליות (ED) ו טסטוסטרון 2 אינדיקטור

בשל איך אנחנו מביעים, את הרמה הנמוכה של ההורמון לא מתעוררת כל הזמן מרגיש כי התשוקה המינית חסרה. חלק מהחבר'ה יחסית נמוך, כמו אנשים רגילים להביע, אינדיקטורים הורמונליים לתמוך כמה אנשים חושבים חיי מין פעילים. W שאר אופי אינטימי וצרכים עשויים להיות מאוד, כמו אנשים רבים חושבים לא משמעותית אפילו עם הרמה הרגילה של הורמון המין. ובכל זאת, אינדיקטור קטן זה נשאר אחד הנסיבות האפשריות של הליבידו החסר. זה הולך כמו כל החבר 'ה, עם רמה מופחתת מאוד של טסטוסטרון היא היחלשות של אינטימי תשוקות וקשיים עם שמירה על זקפה.

בנפרד שיעור הורמונלי קטן מוביל מדי פעם זיקפה לא פונקציונליות, אבל רק מקיף עם בריאות ירודה אחרים. באופן מסורתי, כפי שהוטל, קשיים קשים לגבי זקפה מתרחשים כתוצאה מכך טרשת עורקים. זה מאבד את גמישות של קירות העורקים, אשר מונע זרימת דם חזקה לחבר הצורך לצמיחתו ובר-קיימא זִקפָּה.

תחזוקה של גברים מאובטחים - המקרה הוא מורכב מבחינה פסיכולוגית. ישראל עשירה לא טרחה בפומבי להפגין נשים וילדים. זה יעיל יותר כדי להזמין ליסר, אשר ידגיש את הרמה ויאוסף חברה מצוינת.

תארו לעצמכם עובדה אחת, כי הלחץ הגבוה ביותר, סוכרת, עישון כולסטרול מועצה הגורמים העיקריים של טרשת עורקים, וכתוצאה מכך, אי-פונקציונליות זיקפה, אשר בתורו, באופן כללי, משפיע על התפתחות של טסטוסטרון.

על פי תצפיות, החלק השלישי של החבר 'ה הסובל טרשת עורקים, בקבלת הפנים של הרופא מתלונן על אד, ובדרך כלל, טסטוסטרון הם נמצאים ברמות נמוכות. יש צורך להדגיש כי אינדיקטור הורמון כזה תלוי ברוב המדינות הנכנסות זיקפה בתפקוד לקוי, אבל לא נגד.

איך להעלות את הרמה טסטוסטרון 3

החבר 'ה הטסטוסטרון הקטן אינם משפט! כאשר אינדיקטור הורמונלי קטן אינו קשור בסוכרת או טרשת עורקים, אז איזה סוג של מוצרים טבעיים גם להניח. שום ובצל מכילים חומרים המקדמים ייצור טסטוסטרון. בשר בקר, דגים, עוף, ביצים, טופו, זרעים, אגוזים עשירים בחלבון, אשר גם מסייע לייצר את ההורמון הזה. מגנזיום הוא חיוני על איך אנחנו רגילים לדבר, פעילות מינית זכר. מינרלים זה עשיר בתרד ואגוזים. איך זה לא היה מוזר, אבל גם עוזר לגוף גם לייצר אבץ טסטוסטרון, הממוקם בשר, שעועית, שיבולת שועל ודגנים, אבל מחזיקי שיא בתוכן של אלמנט זה - צדפות. זה מאוד רוצה להדגיש את העובדה כי רמת הטסטוסטרון, כמו הרבה מאיתנו כל הזמן אומר, אימונים עבור כוח, כאשר אתה משאבת את השרירים שלך, גם את השלב העמוק ביותר, כמו אנשים רבים חושבים, לילה sno.

טיפול טסטוסטרון לעשות מדינה טובה יותר תשוקה, לגדל את הכוח של התרגשות שביעות רצון סקסית. אבל, ב היום הזה אינו ידוע בכבוד ולסכנות ארוכות טווח, כפי שאנשים רגילים להביע, הורמונלי תנוחות. מחקרים בכיוון זה האחרון, ודורשים לטווח ארוך תצפיות.

Просмотров: 2533 | Добавил: loycell0bspe | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar